Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pannenkoeken Strooptocht

Leuke interactieve tocht over het landgoed rondom De Heikamp!

Hou je ook zo van pannenkoeken? Geen pannenkoeken uit een pakje, maar echte! Heerlijk met appel, suiker of stroop. Om het beslag te maken heb je niet veel nodig: meel, eieren, melk en… ‘het geheim van de kok’. Chefkok Rob vertelt je graag wat zijn geheim is.

Tijdens de wandelroute loop je met je smartphone over het landgoed. Hier worden alle ingrediënten voor de lekkerste pannenkoeken verbouwd. Op je smartphone kun je niet alleen zien waar je naartoe moet, maar er worden ook leuke weetjes verteld. 

Na ongeveer 6 kilometer eindigt de route en is het tijd om te gaan smullen. Klik op de roze websitebutton voor meer informatie. 

Tip: wil je zelf in de keuken aan de slag? Kijk dan eens in onze Categorie Clubjes!

De Heikamp

Hengeloseweg 2

7261 LV Ruurlo

Openingstijden April t/m oktober dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uur
November t/m maart dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Heikamp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelboerderij Dondertman

Schaapjes en geitjes aaien in het Knuffelhuis bij Speelboerderij Dondertman!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Enschede met flinke korting!

Erve Meinders

Op dit erf kun je spelen, eten, paardrijden en een feestje vieren!

Park Sommerrodelbahn

Super leuke vondst in Duitsland: park met rodelbaan & sprookjesbos!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief