Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skatehockey

H.G.V. introduceert een geheel nieuwe tak van sport, een vriendelijke en goedkope vorm van ijshockey.

Op zondagmiddag spelen meerdere groepen skatehockeyers. De jeugdles vindt plaats op zondagmorgen van 11.00 uur tot 12.00 uur bij mooi weer op de Combibaan aan de Van Alphenstraat in Hengelo. Die baan wordt ‘s winters gebruikt als schaatsbaan en ‘s zomers als skatebaan.

Ben je 6 jaar of ouder en lijkt het je leuk om als een van de allereersten in Nederland deze sport te proberen? Of ben je iemand die zin heeft in een snelle sport? Kom dan gratis proeflessen volgen!

Je hoeft bij de proeflessen niets bijzonders mee te nemen, omdat we skates, sticks en beschermers op voorraad hebben.Wil je eens mee komen doen? Leuk! Bel dan even waar we spelen, want bij slecht weer of in het winterseizoen spelen we in een sporthal. 

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en om je aan te melden voor een proefles.

Altijd op de hoogte blijven van de nieuwste activiteiten in de regio? Volg ons op Facebook.

HGV Skatehockey

Geleenstraat 13

7555 WH Hengelo

Openingstijden Zondag van 11.00 tot 12.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar HGV Skatehockey

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief