Koffie en Theeschenkerij
Na een fietstocht gezellig op het terras om te genieten van een lekker drankje of ijsje.
Bij Koffie en Theeschenkerij Hof ’t Sprakel kun je niet alleen genieten van een lekker ontbijt, maar je kunt er ook terecht voor een heerlijke kop koffie of thee met een gebakje.
Vanaf het terras kun je de kinderen in de gaten houden, die zich vermaken met de fietsjes of het andere speelgoed dat omhanden is.
Tip: je kunt hier ook overnachten. Vraag naar de mogelijkheden!
Hof 't Sprakel
Beckummerweg 41A
7482 ST Haaksbergen
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.