Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hof van Eckberge

Dit speelparadijs en dierentuin iets buiten Twente is echt een bezoekje waard!

In de Achterhoek, op een half uurtje van Hengelo vind je dit uitgebreide belevingspark. Compleet met speeltuin, dierentuin en restaurant. Binnen en buiten zijn volop activiteiten en plezier voor alle leeftijden.

Wat dacht je bijvoorbeeld van:

  • bowlen
  • water(glij)park
  • binnenspeeltuin
  • buitenspeeltuin
  • Dierentuin
  • doolhof
  • snoezelruimte
  • lasergamen

Houden jullie meer van een muzikale, culinaire of creatieve workshops? Dat kan hier ook! Ook heel leuk om als kinderfeestje te doen. Neem eens een kijkje op hun website via de roze button.

Kidsclub Korting

Als lid van de FC Twente Kidsclub krijg je hier gratis entree!

Tip: op de hoogte blijven van de leukste eropuit tips in Twente? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Hof van Eckberge

Lintveldseweg 1a

7151 NK Eibergen

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Hof van Eckberge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!