Feestje Hof van Eckberge
Vier je kinderfeestje bij Hof van Eckberge in Eibergen. Slechts 20 minuten rijden vanaf Enschede!
Vier samen met je vriendjes en vriendinnetjes een supertof kinderfeestje bij dit gezellige speelparadijs met kinderboerderij!
Een groot en sfeervol ingericht belevingspark met dierentuin in Eibergen. Binnen en buiten zijn volop activiteiten en plezier voor alle leeftijden.
Er zijn meerdere mogelijkheden voor het vieren van een kinderfeestje vol avontuur, ontspanning, beleving én lekker eten.
Bekijk de mogelijkheden op de website, bereikbaar via de roze button, en reserveer het feestje van je keuze.
Op de hoogte blijven van de leukste eropuit tips in Twente? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!
Hof van Eckberge
Lintveldseweg 1a
7151 NK Eibergen
Openingstijden
zie websitePrijs
Vanaf € 10,- p.p.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!
Driewerf hoera, het is weer Koningsdag! Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?
16 tips voor een toffe meivakantie in Twente
Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!
27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!