Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Eckberge

Een leuk dagje spelen bij Hof van Eckberge maak je compleet met een bezoek aan de kinderboerderij!

Ontdek de dieren uit Noord- en Zuid Amerika en Australië in de kinderboerderij van Hof van Eckberge in Eibergen. Net buiten Twente in de Achterhoek, maar te leuk om niet te vermelden.

In de kinderboerderij is altijd wat te zien, doen en beleven. Wat te denken van prachtige prairiehondjes en walibi’s die je nog nooit van zo dichtbij hebt kunnen zien. Zij begroeten je graag! Het belevingspad voert je langs het groene en bloemrijke buitenterrein en alle verschillende dieren.

Op diverse plaatsen staan voederautomaten met diervoer. Zo wordt je meteen beste vriendjes en kun je ze van wel heel dichtbij bekijken. Bij de dierenverblijven staan displays met allerlei informatie. Een leuk en leerzaam uitje in de kinderboerderij.

Nog leuker: doe een dierenspeurtocht. Er zijn verschillende tochten, die aansluiten bij de leeftijd van de kids. De vragen leiden ze door de kinderboerderij. Spelenderwijs vinden ze de antwoorden.

Een echte aanrader, want naast de dierentuin heb je hier ook meerdere indoor & outdoor speelterreinen. Sla de bistro ook niet over! Ontzettend leuk als onderdeel van kinderfeestjes en schoolreisjes. Klik voor meer informatie via de roze button door naar de website.

Tip: op de hoogte blijven van alle leuke uitjes in Twente? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Hof van Eckberge

Lintveldseweg 1a

7151 NK Eibergen

Openingstijden Openingstijden voor actueleopeningstijden zie website / Prijs Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Hof van Eckberge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kleine entertainer in huis?

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vlonderpad wandeling

Deze wandeling op Landgoed Singraven in Denekamp is prachtig in elk jaargetijde. Op de 'belevingsroute' van 7,5 vind je ook het Vlonderpad. Wij hebben een kortere kidsproof variant op de route voor je gevonden. Zo kan je in een uurtje  (4,5 km) toch genieten van de omgeving, en houden de korte beentjes het ook prima vol!

Op zoek naar het leukste kinderfeestje?

Maart staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle jarige jobjes en jetjes willen natuurlijk het tofste feestje om hun verjaardag te echt vieren. Hieronder alvast wat tips...

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief