Jeugdcircus Caroly
Jeugdcircus Caroly is een gezellige circusclub met geweldige artiesten. Wordt jij hun nieuwste aanwinst?
Wil je ook leren jongleren, eenwieleren, acrobatieken en nog veel meer? En ben je 4 jaar of ouder? Dan kun je al meedoen met dit spektaculaire circus!
Carla en Lizy trainen de kinderen wekelijks in sporthal de Mossendam en gaan op zoek naar het talent van jouw kind! Thema’s die aan bod komen zijn:
- plezier maken
- samenwerken met elkaar
- fouten maken mag
- op elkaar kunnen vertrouwen
- en…. leren van elkaar. En dat doen ze!
Elk jaar wordt er een geweldige première in elkaar gezet, opgevoerd in Theater De Reggehof in Goor. Zo leert ‘jouw kleine artiest’ zich al op jonge leeftijd te presenteren aan het hooggeëerd publiek!
Tip: wist je dat je het jeugdcircus ook kunt inhuren voor bijvoorbeeld een buurtfeest? Hoe cool is dat! Kijk voor meer info op hun website, via de roze button.
We hebben nog meer bijzondere clubjes voor je gevonden in o.a. Hengelo, Enschede en Oldenzaal!
Trainingslocatie: Sporthal de Mossendam
De Mossendam 2
7471 SJ Goor
Openingstijden
De training is op zaterdagochtend in sporthal de Mossendam in Goor
- beginners: 9:00 tot 10:00 uur
- gevorderden: 10:00 tot 12:00 uur
Prijs
€25 per kwartaalToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!