Jeugdnatuurclub voor jou!
Een zonnewijzer maken bij de sterrenwacht of zien hoe spinnen een web bouwen? Het kan bij de Natuurclub!
- Ben je graag buiten?
- Vind je dieren en planten leuk?
- Kijk je graag naar de maan en de sterren?
Kortom ben je nieuwsgierig wat er allemaal buiten aan heel grote en kleine dingen te zien en te ontdekken valt? En ben je tussen de 8 en 12 jaar, dan is de jeugdnatuurclub De Sallandse Heuvelrug echt iets voor jou.
Eén keer in de maand, op woensdagmiddag van 14.30 tot 16.30 uur, worden leuke activiteiten georganiseerd in en rondom het mooie natuurgebied. Heb jij bijvoorbeeld wel eens naar kikkervisjes gevist? Of de sporen van een vos gevolgd het bos in? Samen met de begeleiders ga je op ontdekkingstocht door de Sallandse Heuvelrug.
Kijk op de website van de jeugdnatuurclub welke activiteiten er de komende maand op het programma staan (via de roze button).
Juist op zoek naar een sportieve club bij jou in de buurt? Kijk hier!
Jeugdnatuurclub De Sallandse Heuvelrug
Cornelis Kuyperweg 25
7441 BC Nijverdal
Openingstijden
Eén keer per maand op woensdagmiddag van 14:30 tot 16:30 uur.
Prijs
Per bijeenkomst € 2Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.