Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Groene vingers?

Wil jij weten hoe groentes groeien of lekker moestuinieren? Meld je aan bij jeugdtuinen Enschede!

Elke zaterdag van 10:30 – 12:00 uur ga je samen de tuin in. Zaaien, onkruid wieden en natuurlijk oogsten. De opbrengst mag je mee naar huis nemen. In de tuin wordt gewerkt op een ecologische wijze. Met je hoofd in de wolken, en je handen in de aarde. 

De jeugdtuin Enschede-Noord is gelegen aan de Vanekerbeekweg, en te bereiken via de parkeerplaats van de Kinderboerderij Noord. Kom ook kijken of moestuinieren iets voor jou is.

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!

Tip: in onze categorie Clubjes hebben we nog meer leuke tips voor je op een rijtje gezet!

Jeugdtuinen Enschede

Vanekerbeekweg

7524 Enschede

Openingstijden Elke zaterdag van 10:30 tot 12:00 uur. Seizoen loopt van april tot en met september.
Mail direct

Mail direct naar Jeugdtuinen Enschede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fabelwezens

In de museumtuin van Natura Docet komen deze zomer wel 18 fabelwezens tot leven!

Expeditie Twente

Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.

Zomeruitje naar Kinepolis

Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief