Kinderatelier (6+)
Lekker creatief bezig zijn? Haal de kunstenaar(es) naar boven in het Kinderatelier!
Met kunst kun je alle kanten op. Het is niet alleen heel erg leuk en uitdagend om creatief bezig te zijn, het is ook nog eens ontzettend goed voor je! Het is een leuke manier om mensen te leren kennen, om je hersenen te trainen en om je gevoel om te zetten in iets tastbaars.
Bij het Kinderatelier worden de mooiste kunstwerken gemaakt met allerlei verschillende materialen. Het gaat op een speelse manier en in een eigen tempo. Fantasie krijgt de vrije loop! Boetseren, tekenen, schilderen, werken met textiel, druktechnieken. Er komt van alles aan bod.
Je vind het Kinderatelier in Oldenzaal, Almelo, Wierden en Enschede. Het aanbod kan verschillen per lokatie. Klik op de roze website button voor meer informatie.
Kaliber Kunstenschool biedt nog veel meer cursussen aan. Wat dacht je van een instrument, of zang, of dans, of theater – er is genoeg te doen!
Tip: Hier vind je nog meer leuke en creatieve clubjes!
Kaliber Kunstenschool
Willem Wilminkplein 1
7511 PG Enschede
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x warme chocolademelk ideeën
Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Spelletjes in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
Schaatsen op natuurijs
Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!