Binnenspeeltuin Kids City
Een kidsbios, piratenmuseum, kinderdisco en tal van leuke speeltoestellen maken het feest compleet!
Dit is niet zomaar een binnenspeeltuin voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. ‘Doorsnee’ kennen ze hier namelijk niet. ‘Arrrr matey’ en ‘Schip ahoy; kennen ze wel! Hier speel je namelijk in een heus piraten thema. Naast de grote binnenspeeltuin is er een ‘pamperzone’ voor kinderen van 0 t/m 4 jaar. En de leukste piraten.
Uit eten met kinderen? Ook dan ben je hier aan het juiste adres. Een uitgebreide menukaart zodat je zelf ook lekker kunt genieten terwijl de kinderen het piratenavontuur beleven.
Op het piratenschip vol vermaak gaan veiligheid en uitdagend spelen samen met gezelligheid, lekker eten en entertainment. Naast de verschillende faciliteiten kan je je laten schminken als een piraat. Daarna de benen en armen laten zwabberen in de onderwater disco. Even uitrusten in de piraten bios. Of kennismaken met onze kapitein Kid, Mattie de Scheepsmuis of Kitty de Kapiteinsvrouw.
Binnenkort ook met de spannendste piraten escaperoom (10+) ‘Wraak van Bloedbaard’. Speel het spel, kraak de codes en versla Bloedbaard.
Je kunt hier ook leuke kinderfeestjes vieren, zoals bijvoorbeeld Malle Mattie of Gekke Kiddie feestje! Meer informatie hierover vind je in onze categorie kinderfeestjes!
Kidsclub Korting
Als lid van de FC Twente Kidsclub krijg je hier 50% korting op de entree!
Tip: Kijk voor het complete overzicht van speeltuinen in Twente in onze Eropuit categorie!
Kids City
Het Wooldrik 4
7621 AH Borne
Openingstijden
zie website
Prijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!