Reutum in het licht
Een lichtjesroute in Reutum, met vele mooi versierde straten en buurten.
Op zaterdag 13 december is de spectaculaire opening van de populaire lichtjesroute in Reutum. De opening is om 18.00 bij Bays op het plein. Daarna kun je de route oppakken aan de hand van de pijlen die geplaatst zijn. Wel beginnen bij de startpijl 😉 Het dorp word weer versierd met duizenden lichtjes en de organisatie zorgt elk jaar voor toevoegingen die zelf worden gemaakt.
Dit jaar is er geen drive trough meer voor een drankje of hapje. Wel is er onderweg een moment voor een vrije gift. Daar krijgen de kinderen ook iets lekkers aangeboden. De route is ongeveer 8 km lang, is met de auto of fiets goed te doen. Wil je de route lopen, dan is het handig om de auto op de parkeerplaats van de voetbalvereniging te parkeren. Zorg wel dat je als wandelaar goed zichtbaar bent.
De route is te rijden vanaf 13 dec tot en met 2 januari. In het weekend staan er mensen van de organisatie ergens langs de route mooi verkleed. Om de kinderen iets lekkers aan te bieden.
Meer tips voor deze kerstvakantie staan natuurlijk in onze uitagenda!
van 13 december t/m 2 januari
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Meisje met de zwavelstokjes
Een hartverwarmende kerstervaring voor het hele gezin. Een nieuwe magische kerstmusical.
Voorstellingen voor de hele familie
Geniet bij Schouwburg Hengelo samen van prachtige voorstellingen rond de kerstvakantie
Oyfo’s vakantie workshops
Ga deze kerstvakantie lekker aan de slag! Kies een leuke maak-activiteit in het Techniekmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!