Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Springkussenfestival

Stuiterballen verzamelen! Op 29 mei is er weer een springkussenfestival op het Van Heekplein!

Op Hemelvaart wordt er op het Van Heekplein in Enschede weer een Springkussenfestival georganiseerd. Met springkussens, stormbanen, multiplay kussens, een reuzeglijbaan, kortom teveel om op te noemen en een vol Van Heekplein!

Om even bij te komen van al het gespring en weer op te laden voor ronde twee kun je terecht bij de vaste onderdelen als het Foodplein, de Non-foodarea, het Kidsplein en de curiosamarkt.

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.

Springkussenfestival

Hendrik Jan van Heekplein

Enschede

Openingstijden 12.00 - 17:00 uur
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Zomervakantie bij Oyfo

Deze zomervakantie kun jij weer van alles beleven bij Oyfo Techniekmuseum!

Wol-feest & Schaapscheerdag

Bij de Schaapskooi op de Lemelerberg is vanalles te zien en te doen!

FC Twente Open Dag

Zondag 13 juli is het weer zover, open dag bij FC Twente!

Lattrop Pakt Oet

Het jaarlijkse dorpsfeest. Een weekend vol gezelligheid en feest, met genoeg kinderactiviteiten!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Nieuwe Hotspotgids Twente

Joehoe! De zomereditie van de Twentse hotspotgids is er weer! Vol met de leukste tips, handig om te bewaren & mee te nemen. Compleet met plattegrond. Waar gaan jullie allemaal heen deze vakantie?

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief