
Erve ’t Wooldrik
Maak kennis met Bapje, Bink, Biscuit en nog veel meer van hun vriendjes bij Erve 't Wooldrik in Enschede.
Nu ben je natuurlijk nieuwsgierig geworden wie deze lieve dieren zijn?
Bapje is een schaap, Bink is een geit en Biscuit is een gezellig varken.
En zij zijn zeker niet de enige dieren op deze knusse kinderboerderij. Er zijn ook bokjes, konijnen, cavia’s en andere dieren.
Wist je dat ze ook vakantie-opvang hebben? Dus als jij op vakantie gaat en je knaagdier kan niet mee. Dan kun je ze, tegen een kleine vergoeding, bij Erve ’t Wooldrik onderbrengen. Heeft iedereen een beetje vakantie!
Wil je meer weten over deze gezellige kinderboerderij? Via de roze button klik je direct door naar hun website waar alle overige informatie en activiteiten te vinden zijn.
In onze categorie Eropuit hebben we nog meer leuke kinderboerderijen in en om Enschede, Hengelo en Almelo voor je gevonden!
Kinderboerderij Erve 't Wooldrik
Lorentzlaan 22
7535 CK Enschede
Openingstijden
In de zomer: 09:00 - 16:30 uurIn de winter: 09:00 - 16:00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?