
Koeien van Jelle
De Winkel op de Delle in Twekkelo is iedere zaterdag geopend met o.a. producten van de koeien van Jelle.
In 2015 is Jelle Hidma begonnen zijn Lakenvelderboerderij in Twekkelo.
Iedere zaterdag is boerderijwinkel Winkel op de Delle geopend. Ze verkopen hier warme en diepgevroren homemade saucijzenbroodjes van Evelien en heerlijke ambachtelijke Lakenvelderkroketten gemaakt door Feike van Eetcafé de Buren uit Boekelo. Daarnaast kun je er eieren, jam, honing , rauwmelkse kaas en wisselende biologische groenten van de Viermarken krijgen.
Langs de boerderij loopt een gezellig wandelpad, een Stiewelpad, oftewel: laarzen aan!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over deze boerderijwinkel.
Koeien van Jelle
Twekkelerweg 202
7547 RN Enschede
Openingstijden
Iedere zaterdag van 10 tot 14.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!