Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kulturhus Borne

Kulturhus Borne; een gezellige ontmoetingsplek met een super leuk activiteitenaanbod voor kids!

Van sport- tot muzieklessen, van kindervakantieweken tot schildercursussen. Waar de interesse van je kind ook ligt, er is hier zeker iets te vinden voor hem of haar!

Cursussen
Er zijn zoveel leuke cursussen, het is gewoon moeilijk kiezen! Weet jij al wat je wilt gaan doen?

  • Fashion Design Junior
  • Be Strong – weerbaarheidstraining
  • Schildergroep 4Kids
  • Schildergroep 4Teens
  • Gigakids Typecursus
  • Judo

Muziek
In het Kulturhus vind je ook de Muziekschool Borne. Het is dé plek om je eigen instrument(en) te leren bespelen of om in een koor, bigband of pop- of rockband te spelen.

Theater
Samen met de kids naar een leuke voorstelling? Ook dat kan in Kulturhus Borne. In het theater zijn regelmatig leuke, spannende kindervoorstellingen! Misschien zelfs een goed idee voor een kinderfeestje!

In het Kulturhus is ook de bibliotheek te vinden, dus neem gerust een keer een kijkje, want er is genoeg te doen! Wil je nu alvast meer weten? Klik dan via de roze button door naar de website!

Houd ook onze Uitagenda in de gaten voor het aanbod aan leuke activiteiten van het Kulturhus Borne!

Kulturhus Borne

Marktstraat 23

7622 CP Borne

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website
Mail direct

Mail direct naar Kulturhus Borne

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor Pinksteren met kinderen

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.

Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief