Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dal van de Mosbeek

Heb je wel eens een Vliegend Hert gezien? Of wilde orchideeën? Ga eens langs bij dit bezoekerscentrum!

De Mosbeek stroomt door één van de mooiste gebieden van Nederland. Hier vind je glooiende heuvels, eeuwenoude watermolens en bijzondere dieren en planten. Het  bezoekerscentrum Dal van de Mosbeek in dit prachtige stukje Twente is een prima uitvalsbasis voor wandelingen, fietstochten en andere activiteiten.

In het informatiecentrum IJs en Es kom je meer te weten over de bijzondere ontstaansgeschiedenis van dit landschap. Geloof het of niet, maar op deze grond bevond zich miljoenen jaren geleden een reusachtige gletsjer, een droge woestijn, een tropische zee en dampende moerassen.

Leuke kinderactiviteiten die georganiseerd worden, vind je natuurlijk terug in onze Uitagenda! Kijk voor meer informatie over het bezoekerscentrum ook op de site van Landschap Overijssel! Klik hiervoor op de roze button.

Tip: Kijk ook bij de Molen van Frans voor nog meer ontdekkingstochten in Dal van de Mosbeek!

BC Dal van de Mosbeek

Bergweg 8

7663 TB Mander

Openingstijden Iedere dag (onbemand) geopend van 10.00 tot 18.00 uur
Mail direct

Mail direct naar BC Dal van de Mosbeek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen

Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief