Wandeling ’t Holthuis
Hoe klein 't Holthuis ook is, alles is er. Een beek, essen, graslandjes, houtwallen en bossen.
Dit is een leuke wandeling met kinderen. Je komt er van alles tegen. Want hoe klein ’t Holthuis ook is, alles is er. Een beek, essen, graslandjes, houtwallen en bossen. Ontdek dat paden, essen, bossen hier allemaal slingeren. Niets heeft rechte lijn. Alles is gevoegd naar de patronen die de natuur in duizenden jaren heeft gevormd. Laat je verrassen door elke nieuwe bocht. Die levert steeds een verwonderlijk doorkijkje op. Kom in het vroege voorjaar genieten van de vrolijke voorjaarsbloeiers, bijvoorbeeld van vrolijke bosanemoontjes en bosviooltjes. Op ’t Holthuis bloeien ze kleurrijk en uitbundig.
Het leuke aan deze wandeling is dat je onderweg allerlei uit hout gesneden dieren tegenkomt. Van een slang en een uil tot eekhoorntjes, overal zijn ze verstopt. Je loopt dicht langs de spoorbaan en het vliegveld, maar toch midden in de prachtige Twentse natuur.
De route start bij parkeerplaats ’t Holthuis aan de Oude Postweg en is ongeveer 4 kilometer. Vanaf de parkeerplaats volg je de rode pijltjes (rechtdoor of rechtsaf).
Tip: check ook onze blog met de leukste boswandelingen in Twente!
Landgoed 't Holthuis
Oude Postweg
7561 SH Deurningen
Openingstijden
zonsopgang tot zonsondergangPrijs
gratisLijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
Lammetjesdagen in Twente!
In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?
Nieuwe traktatie ideetjes!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!