Wandeling ’t Holthuis
Hoe klein 't Holthuis ook is, alles is er. Een beek, essen, graslandjes, houtwallen en bossen.
Dit is een leuke wandeling met kinderen. Je komt er van alles tegen. Want hoe klein ’t Holthuis ook is, alles is er. Een beek, essen, graslandjes, houtwallen en bossen. Ontdek dat paden, essen, bossen hier allemaal slingeren. Niets heeft rechte lijn. Alles is gevoegd naar de patronen die de natuur in duizenden jaren heeft gevormd. Laat je verrassen door elke nieuwe bocht. Die levert steeds een verwonderlijk doorkijkje op. Kom in het vroege voorjaar genieten van de vrolijke voorjaarsbloeiers, bijvoorbeeld van vrolijke bosanemoontjes en bosviooltjes. Op ’t Holthuis bloeien ze kleurrijk en uitbundig.
Het leuke aan deze wandeling is dat je onderweg allerlei uit hout gesneden dieren tegenkomt. Van een slang en een uil tot eekhoorntjes, overal zijn ze verstopt. Je loopt dicht langs de spoorbaan en het vliegveld, maar toch midden in de prachtige Twentse natuur.
De route start bij parkeerplaats ’t Holthuis aan de Oude Postweg en is ongeveer 4 kilometer. Vanaf de parkeerplaats volg je de rode pijltjes (rechtdoor of rechtsaf).
Tip: check ook onze blog met de leukste boswandelingen in Twente!
Landgoed 't Holthuis
Oude Postweg
7561 SH Deurningen
Openingstijden
zonsopgang tot zonsondergangPrijs
gratisLijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.