Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderschmink

Het mooiste moment is wanneer de kids zichzelf in de spiegel zien! Geschminkt door Lonnie Ballonnie!

Met de professionele schminkproducten kunnen ze de kids omtoveren in alles wat ze op dat moment willen! Dromen komen uit…

Ze maken echt de mooiste creaties! In een uur kunnen er ongeveer 6 tot 8 kids geschminkt worden, dat is natuurlijk ook afhankelijk van het ontwerp. Een leuke combi is schmink met glitter tattoo’s. De kids zullen stralen en glitteren op het feest!

Je kunt zelfs een SchminkParty met fotoshoot doen of een ballonnenclown inhuren. En dat allemaal bij jou thuis! Kijk maar eens voor meer informatie, via de roze button op hun website.

We hebben nog meer leuke kinderfeestjes in Twente voor je op een rijtje gezet!

Lonnie Ballonnie's Feest Atelier

Openingstijden Data in overleg
Prijs De eerste 2 uur 55,- per uur, daarna 45,- per uur.
Mail direct

Mail direct naar Lonnie Ballonnie's Feest Atelier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief