Megapret
Megapret is de leukste speeltuin van de Achterhoek. Hier kunnen kinderen zich de hele dag vermaken.
Van een binnenspeeltuin tot een buitenspeeltuin, van midgetgolf tot een waterspeeltuin: alles is mogelijk bij Megapret. Het enorme oppervlak van het park maakt het het ideale speelparadijs voor kinderen. Maak er een familie-uitje van of plan hier je kinderfeestje!
Binnenpret is de ruim 1500 m2 grote indoor speeltuin, waar ieder kind zijn ei kwijt kan. Over het gehele speelparadijs zijn allerlei speeltoestellen te vinden. Van een groot klim- en klautertoestel tot een rodelbaan, verschillende ballenbakken en een blokkenhoek voor de wat jongere kinderen.
Buitenpret is de ruim 20.000 m2 grote buitenspeeltuin, waar kinderen zich op de meest fantastische toestellen uit kunnen leven. Ze doen hun eerste rijervaring op in het verkeersparkje en maken gebruik van de talloze speeltoestellen van het kinderpretpark. Ook ouders hoeven zich niet te vervelen, want er is van alles te beleven.
Het hele gezin kan terecht bij Megapret. Neem lekker plaats aan de bar of ga in de zon liggen op de weide terwijl de kinderen de dag van hun leven hebben. Er is een uitgebreid menu verkrijgbaar, dus ook aan de inwendige mens is gedacht.
Volg ons op Facebook en Instagram om de laatste nieuwtjes te weten te komen!
Megapret
De Stegge 23
7137 NC Lievelde
Openingstijden
Maandag geslotenDinsdag t/m zondag: 09.30 - 17.30 uur
Prijs
Entree kind (1 t/m 15 jaar): € 7,25Entree volwassenen: € 3,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op zoek naar het leukste kinderfeestje?
Maart staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle jarige jobjes en jetjes willen natuurlijk het tofste feestje om hun verjaardag te echt vieren. Hieronder alvast wat tips...
Vlonderpad wandeling
Deze wandeling op Landgoed Singraven in Denekamp is prachtig in elk jaargetijde. Op de 'belevingsroute' van 7,5 vind je ook het Vlonderpad. Wij hebben een kortere kidsproof variant op de route voor je gevonden. Zo kan je in een uurtje (4,5 km) toch genieten van de omgeving, en houden de korte beentjes het ook prima vol!
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!