Kleuterdans
Of je nou van dansen of zingen houdt, het kan allemaal bij Muziekschool Hof van Twente!
Ben jij de hele dag aan het dansen en wil je er graag meer van leren? Ga dan naar de Muziekschool Hof van Twente.
Er zijn verschillende groepen voor verschillende stijlen en leeftijden. Van klassiek tot streetdance. Hoe leuk is dat!
- kleuterdans 4 – 6 jaar
- dancemix 6 – 11 jaar
- ballet vanaf 4 jaar
- streetdance vanaf 8 jaar
De danslessen worden gegeven in de balletstudio van de Reggehof in Goor.
Wil je een keer een kijkje nemen bij één van de lessen of misschien wel meedansen of wil je liever zanglessen? Kijk dan snel op hun website, doorklik via de roze button, voor alle informatie.
Tip: wij hebben nog meer leuke clubjes voor je in een overzicht gezet!
Muziekschool Hof van Twente
De Höfte 5
7471 DK Goor
Openingstijden
Zie website voor de lestijdenPrijs
Op de site staan de actuele tarieven vermeld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16 tips voor een toffe meivakantie in Twente
Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!
8x lieve knutsels voor moederdag
Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.