Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelroute Mies de specht

Volg de route van Mies de Specht en kom deze vogel tegen in het bos van Natuurmonumenten!

De wandeling
Vanaf informatieschuur De Pas op de Sallandse Heuvelrug loopt een wandelroute speciaal voor kinderen: Mies de Specht. Onderweg leer je alles over deze bijzondere vogels en met een beetje geluk kom je hem ook zelf tegen! De route is ongeveer 2,5 kilometer lang.

Ga er dus lekker op uit, want dat wordt een heerlijke wandeling!

Vertrekpunt: Sallandse Heuvelrug, informatieschuur De Pas

Meer informatie vind je op de website van Natuurmonumenten, klik door op de roze button.

De leukste natuurgebieden, slootjes, paden en meer eropuit in de natuur vind je terug op Kidsproof!

Erve De Pas

Molenweg 2

7448 RE Haarle

Openingstijden Kan het hele jaar door gedaan worden
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Erve De Pas

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2025/2026 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Kidsproof Kletspraat – wintereditie

Breng een ander gesprek op gang tijdens het avondeten met de kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de favoriete kerstfilm van mama is.

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief