Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Openluchttheater Losser

In dit Openluchttheater in Losser ontdekt je kind theater op een heel bijzondere manier.

Een voorstelling in de prachtige natuur in Losser, de schatkamer van Twente. Een unieke lokatie waar de verschillende artiesten je zullen betoveren.

Door de historie, unieke ligging, prima voorzieningen en intieme uitstraling is het zeker de moeite waard om te bezoeken. Er zijn jaarlijks een aantal hele leuke kindervoorstellingen die je niet mag missen!

Het theater heeft maatregelen genomen voor die enkele keer dat het toch regent. Kijk snel via de roze button op de website voor het actuele programma en tickets.

Tip: houd de Uitagenda in de gaten voor de voorstellingen in dit en alle andere theaters in Twente!

Openluchttheater Brilmansdennen

Gildehauserweg 27

7581 PE Losser

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Openluchttheater Brilmansdennen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief