Feestje vol techniek!
Ben je binnenkort jarig? Vier dan jouw feestje in het Oyfo Techniekmuseum!
Een feestje bij Oyfo is avontuurlijk, creatief en leuk. Haal de kleine uitvinder naar boven en ga aan de slag met technische maakactivititeiten. Daarna volgt een ontdekkingstocht door Oyfo Techniekmuseum. Vol met allerlei interactieve games en zones. Oyfo heeft zelfs een glijbaan.
Een kinderfeestje bij Oyfo begint met ranja en een versierde tafel waar de jarige de kans krijgt om de cadeautjes uit te pakken. Ook krijgt de jarige een kleine verrassing van Oyfo. Dit duurt ongeveer een half uur. Het is mogelijk om zelf taart mee te nemen. Het feestje is geschikt voor kinderen tussen de 5 en 12 jaar.
Daarna gaan de kinderen aan de slag met een tof maakpakketje wat past bij hun leeftijd. Denk aan een borstelrobot, tol of bibberspiraal. Zo kunnen ze knutselen en worden ze een echte uitvinder. Dit duurt ongeveer een uur.
Als de maakpakketjes klaar zijn, kunnen de kinderen het museum ontdekken. Speel de interactieve games, ontdek de verschillende zones en roetsj van de glijbaan. Hier moet minimaal 1 volwassen begeleider bij aanwezig zijn. Dit duurt ongeveer ook een uur.
Voor meer info over deze feestjes klik dan door naar de website via de roze button.
Tip: wij hebben nog veel meer gezellige kinderfeestjes voor je verzameld. Kijk snel verder!
Oyfo
Hazemeijerstraat 300
7555 RJ Hengelo
Openingstijden
in overlegPrijs
Vanaf € 12,50 per kind incl. frisdrank. Er mogen gratis 2 volwassenen mee.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste carnavalsoptochten van Twente
Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.