Voorjaarsvakantie bij Oyfo
Kom het weer maken bij Oyfo Techniekmuseum! Volg leuke workshops en bezoek de voorstelling.
Tijdens de vakantie kun je niet alleen het interactieve Techniekmuseum ontdekken, maar is er ook een hoop te doen! Ja echt, je mag hier (bijna) overal aanzitten! Er is deze vakantie een try-out voor het gloednieuwe Kinderkoor, een prachtige voorstelling over verbinding, diverse maak-activiteiten en een workshop seinkunst.
Workshop Seinkunst
dinsdag 18 en donderdag 20 februari
Ontdek hoe je met licht je eigen geheimtaal kunt maken, en communiceren. Speciaal voor kinderen tussende 5 en 12 jaar.
Voorstelling Monofoon (6+)
15 t/m 23 februari
Een magische familievoorstelling vol verwarring, verassing en verbinding.
Maak ’t met Oyfo
maandag 17, woensdag 19, vrijdag 21 en maandag 24 februari
Jij kan ’t maken bij Oyfo. Kies jij voor de tollende tol of de bewegende robot? Of wat dacht je van beweging door zonne-energie of stroomkringen? Geschikt voor iedereen vanaf 4 jaar. Je kunt zelfstandig aan de slag. Mocht er toch een onderdeel iets te uitdagend zijn komen de deskundige begeleiders je helpen.
Kosten varieren per activiteit. Klik op de roze websitebutton voor de tijden en meer informatie.
Je kunt ook een pakket in het museum kopen en thuis aan de slag gaan! Er zijn diverse maakactiviteiten voor verschillende leeftijden.
Try-out Kinderkoor
Wordt er bij jullie thuis met veel plezier gezongen? Of het nou op de wc is of in de tuin, kom je talent delen bij Oyfo. Op donderdag 20 februari ga je samen muziek maken en leuke liedjes leren.
Tip: altijd op de hoogte blijven van de leukste uitjes? Schrijf je dan nu in voor onze Nieuwsbrief!
Oyfo
Hazemeijerstraat 300
7555 RJ Hengelo
Openingstijden
dagelijks van 10:00 - 17:00 uurPrijs
0-3: gratis 4-17: € 9,50 Vanaf 18 jaar: € 13,50Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winteruitjes in januari
Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
De leukste carnavalsoptochten van Twente
Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!