Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen de Ontmoeting

Midden in het stadspark van Hengelo, 'Het Prins Bernard plantsoen', ligt Paviljoen de Ontmoeting!

Een gezellig park, met een leuke overzichtelijke speeltuin, een vijver met eendjes, een rozentuin en een leuk, gezellig koffie en lunch tentje. Wat wil je nog meer?!

De kinderen kunnen hier heerlijk spelen met water en zand, voetballen op het grote veld of klimmen en schommelen in het speeltoestel, dat eruit ziet als een groot schip!

Paviljoen De Ontmoeting heeft een gezellig terras naast de vijver, dat goed uitzicht biedt op de speeltuin. En in de winter kun je goed vertoeven op hun overdekte winterterras.

Dus heb je net een bezoekje gebracht aan Bibliotheek Hengelo, laat de kids zich dan lekker uitleven in het ‘piratenschip’ en drink zelf een heerlijke cappuccino!

Op zoek naar een (natuur)speeltuin bij jou in de buurt? Kijk dan in onze categorie Eropuit!

Paviljoen de Ontmoeting

Prins Bernhardplantsoen 1

7551 JJ Hengelo

Openingstijden Maandag: het paviljoen is gesloten, het park en de speeltuin is toegankelijk.
dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur (zomers tot 18:00 uur)
zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen de Ontmoeting

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief