Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schatzoeken!

Op pad met een tablet en een metaaldetector. De opdracht: 'De schat van het Lutterzand' vinden!

De zoektocht begint bij Paviljoen Lutterzand. Aan de hand van de informatie op een tablet gaan de kids op pad. Maar niet voordat een band om het hoofd is gedaan om de speurtocht als een echte piraat te beginnen!

Langs de route zijn dertien paaltjes geplaatst, voorzien van een code, die met tablet kan worden gescand. De kinderen moeten hiermee een vraag beantwoorden. Alle vragen goed? Dan komt de Schatkaart in beeld en kan de schat gezocht worden met behulp van de metaaldetector.

Hebben de kids de ‘schat’ gevonden dan kunnen ze zich nog even uitleven in de speeltuin.

Inhoud kinderfeestje:

  • schatgraven
  • ranja
  • frituurmix met frietjes
  • schatkistijsje

Tip: je kunt het schatgraven ook met je gezin doen! Kijk voor meer informatie op de website van Paviljoen Lutterzand, via de roze button.

Voor meer coole kinderfeestjes klik je door naar onze categorie Kinderfeestjes!

Paviljoen 't Lutterzand

Lutterzandweg 12

7587 LH De Lutte

Openingstijden

Reserveren in overleg.

Prijs €11,- per kind
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen 't Lutterzand

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feest in Preston Palace!

Hoera het is feest, er is er 1 jarig! Je viert het all-inclusive met een zwem- of kermis feestje.

Boulderen

Samen klimmen en klauteren, en ondertussen balans, coördinatie en creativiteit trainen. Ga Boulderen!

Feestje in Villa Kakelbont

Een kinderfeestje in Pippi Langkous stijl? Vier het in haar kakelbonte villa!

De leukste actieve kinderfeestjes

Vind je bij Vallei53! Van een Skifeestje, tubing, escaperoom, en archery tag tot klimbos.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!

Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.

Bomvolle meivakantie

Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!

Twickel vlonderpad wandeling

Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!

Nieuwe Hotspotgids Twente

Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief