Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pelle’s IJslokaal

Pelle's IJslokaal is 7 dagen in de week geopend voor heerlijk schepijs!

Bij Pelle’s IJs- & Chocoladelokaal in Deurningen ben je aan het juiste adres voor een heerlijk verfrissend ijsje. Kies een van de 24 smaken schepijs of ga voor een lekker softijsje. De kids worden altijd blij verrast met een snoepje in het hoorntje, hoe leuk?!

Op het plein naast het terras is een nieuwe buitenspeeltuin aangelegd. Perfect om zelf lekker even het terras op te gaan en de kinderen te laten spelen. En wist je dat er binnen een heuse Pelle’s Jungle voor de kleine aapjes is?!

Bij elk bezoek aan Pelle’s kunnen kinderen een jungle sticker sparen in hun jungle boekje. Wanneer deze vol is krijgen ze van Pelle’s een Luiaard!

Genoeg redenen om eens naar Deurningen te gaan en te genieten van de Twentse gastvrijheid. Stel jezelf de vraag: Waarom niet vandaag?

Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

Pelle's eten & drinken

Hoofdstraat 9

7561 AB Deurningen

Openingstijden Dagelijks van 12.00 - 20.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Pelle's eten & drinken

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe Hotspotgids Twente

Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!

Bomvolle meivakantie

Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!

Twickel vlonderpad wandeling

Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!

Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!

Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief