Kinderfeestje Ponystal Banjer
Hou je van pony’s en wil je het beste kinderfeestje geven? Vier het dan bij Ponystal Banjer!
Bij Ponystal Banjer bestaat een kinderfeestje standaard uit 3 delen. Cake versieren, één of meerdere activiteiten met de pony’s, en pony’s borstelen.
Na ontvangst begin je met cakejes te versieren (verzorgd door Ponystal Banjer) en mogen de kadootjes worden gegeven en uitgepakt. Daarna komt natuurlijk het leukste gedeelte van het feestje: de pony’s! Je kunt kiezen uit ponyrijden, mennen of voltigeren. Natuurlijk mag je ze ook uitgebreid knuffelen en borstelen.
Kinderen hoeven geen ervaring te hebben om mee te doen aan de activiteiten.
Klik voor meer informatie, en voor het boeken van een kinderfeestje op de roze websitebutton.
We versturen regelmatig een kinderfeestjes special. Schrijf je nu vast in en ontvang de leukste tips in je mailbox!
Ponystal Banjer
Helmerstraat 320
7546 PD Enschede
Openingstijden
maandag- en dinsdagmiddagPrijs
Vanaf € 150,- per feestjeToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen
Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.