Speelbos Het Lageveld
Heerlijk uitleven in het leuke speelbos op Recreatiepark Het Lageveld in Wierden!
In dit bijzondere speelbos vind je allerlei speeltoestellen van natuurlijke materialen die de kinderen aansporen om zelf te gaan spelen en dingen te gaan ontdekken!
Het gehele speelbos is opgebouwd met materialen die op de verschillende reactieparken in Twente te vinden waren; stammen acaciahout van het Hulsbeek, eikenstammen uit het Arboretum Poort Bulten en dennenstammen uit het bos op het Lageveld. Hoe gaaf is dat!
Je kunt je dus heerlijk uitleven in dit coole speelbos. Het is niet heel groot maar zeker de moeite waarde om naartoe te gaan! Op de ligweide rond het Lageveld kun je ook naar hartenlust spelen op de speeltoestellen.
Je kunt voordelig parkeren met de Parkeerpas. Op de site van Recreatiepark Het Lageveld vind je nog meer info over dit speelbos en andere activiteiten op het park. Klik direct door via de roze button.
Tip: kijk ook eens in onze Eropuit categorie. Daar hebben wij nog meer leuke uitjes voor je verzameld!
Recreatiepark Het Lageveld
Vriezenveenseweg 57
7641 PE Wierden
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Tierpark Nordhorn
De bijzondere dieren komen wel heel dichtbij. Je mag ze zelfs voeren in Tierpark Nordhorn!
FunZone Enschede
Ga uit je dak bij FunZone Enschede: spelen, springen, glow minigolfen én fun bowlen!
Wonderland Tea Party
Met de Wonderland Tea Party start je je bezoek aan Alice in Wonderland op de lekkerste manierBlogs & inspiratie
Alle blogs
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren
Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.
Lammetjesdagen in Twente!
In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?