Watermolen Bels
De Watermolen Bels is uniek! Op deze idyllische plek is van alles te beleven, voor jong en oud.
Het gebouw was in 1725 nog een papierfabriek. In 1850 werd het een cichoreifabriek en later diende het als korenmolen. In 1962 werd het gerestaureerd tot een sfeervol, ouderwets, Twents restaurant. Het voormalige open huis – dat later dienst deed als deel met vee- en paardenstalling – is verbouwd tot een restaurant waar de oude stijl van destijds bewaard is gebleven.
’s Winters kun je van de gezellige open haard genieten en bij zomerse dagen kunnen de niendeuren worden geopend.
Zomers kun je ook heerlijk op het terras zitten in de mooi begroeide tuin. De kinderen kunnen zich vermaken in de speeltuin op verschillende houten toestellen en kijken naar de geitjes in de aangrenzende dierenweide.
Klik op de roze websitebutton om de menukaart te bekijken.
Wil je onze tips voor kinderuitjes en activiteiten ook in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!
Restaurant Watermolen Bels
Bergweg 9
7663 TB Mander
Openingstijden
Januari t/m maart: vrijdag t/m zondag 10.00 – 20.00April t/m juni: dinsdag t/m zondag 10.00 – 20.00
Juli en augustus: maandag 10.00 – 18.30
Juli en augustus: dinsdag t/m zondag 10.00 – 20.00
September en oktober: dinsdag t/m zondag 10.00 – 20.00
November en december: vrijdag t/m zondag 10.00 – 20.00
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!