Rhönradturnen
In een cool rad de mooiste turnkunsten vertonen? Dat kan bij rhönradturnen!
In Nederland zijn maar 20 verenigingen die deze sport beoefenen en H.G.V. is er daar één van! In Borne bij Sporthal ’t Wooldrik wordt elke maandagavond hard getraind!
Met het rad kun je verschillende rollen maken, maar er kan ook mee worden gedraaid en zelfs gesprongen. Rhönradturnen is een sensationele aanvulling op het turnen, waardoor het voor de kids een uitdaging is om zich de bewegingen in het rad eigen te maken.
Wil jij het ook een keer proberen? Neem dan vast een voorproefje op de website, via de roze button!
Nog meer stoere sporten bekijken? Kijk dan naar onze categorie Clubjes!
sporthal CT. Storkcollege
Fré Cohenstraat 10
7556 PS Hengelo
Openingstijden
Maandag: 18:30-19:30
Woensdag: 19:00-20:30
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.
Schaatsen op natuurijs
Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!
Spelletjes in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!