Rhönradturnen
In een cool rad de mooiste turnkunsten vertonen? Dat kan bij rhönradturnen!
In Nederland zijn maar 20 verenigingen die deze sport beoefenen en H.G.V. is er daar één van! In Borne bij Sporthal ’t Wooldrik wordt elke maandagavond hard getraind!
Met het rad kun je verschillende rollen maken, maar er kan ook mee worden gedraaid en zelfs gesprongen. Rhönradturnen is een sensationele aanvulling op het turnen, waardoor het voor de kids een uitdaging is om zich de bewegingen in het rad eigen te maken.
Wil jij het ook een keer proberen? Neem dan vast een voorproefje op de website, via de roze button!
Nog meer stoere sporten bekijken? Kijk dan naar onze categorie Clubjes!
sporthal CT. Storkcollege
Fré Cohenstraat 10
7556 PS Hengelo
Openingstijden
Maandag: 18:30-19:30
Woensdag: 19:00-20:30
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16 tips voor een toffe meivakantie in Twente
Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!
27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!
Driewerf hoera, het is weer Koningsdag! Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?