
Scouting Twickel Borne
Hutten bouwen, touwtrekken, broodjes bakken en op ontdekkingstocht in de natuur!
Dat zijn maar een paar coole dingen die je bij Scouting Twickel Borne kunt doen.
De scouting vereniging kent 5 speltakken. Een speltak is een groepje kids ingedeeld naar leeftijd. Hier kennen ze de Bevers, Welpen, Scouts, Explorers en Pivo’s (Roverscouts).
Wil je weten bij welk groepje jij zou horen en op welke dag je mee kunt doen?
Bevers
Leeftijden: 5 t/m 7 jaar
Opkomst: zaterdag 10.00 uur tot 12.00 uur
Welpen
Leeftijden: 7 t/m 11 jaar
Opkomst: zaterdag 10.00 uur tot 12.00 uur
Scouts
Leeftijden: 11 t/m 15 jaar
Opkomst: zaterdag 14.00 uur tot 17.00 uur
Ben je tussen de 7 en 11 jaar? Dan zit je dus bij De Welpen:
Je doet elke keer iets anders. De ene keer ben je buiten actief met een bosspel of het maken van een hut in het bos. De andere keer bak je broodjes boven het kampvuur of timmer je een kapstokje.
Elk seizoen kun je een insigne halen, die je op je uniform mag naaien, cool toch! Het hele jaar door worden er leuke bijeenkomsten en kampen georganiseerd. Nieuwsgierig geworden? Klik dan via de roze button door naar hun website!
We hebben nog veel meer buitensporten voor je verzameld in onze categorie Clubjes!
Scouting Twickel Borne
Zonnig Spoor 2
7495 VZ Borne
Openingstijden
Zie website voor aanmelding en lesroosterPrijs
Contributie: €9 per maandToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!