Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Snowise Kinderfeestje

Ga met je feestje skiën en op de trampoline springen bij Snowise Sports!

Wat is er nu leuker om met je kinderfeestje met al je vriendjes en vriendinnetjes te gaan skiën of snowboarden. Dat kan bij SnowiseSports in Deurningen. Voor en na het skiën of boarden even lekker op de trampolines spelen en na afloop wordt iedereen een pro met een echt SnoBewise!

Het tarief is €125,- per uur voor 6-9 kids, op afspraak inclusief materiaal, instructeur en ranja voor de kids en koffie/thee voor begeleiders.

Wanneer je met meer dan 9 kinderen komt, dan reserveer je de baan een half uur langer. Wil jij meer informatie of een les boeken? Kijk dan op de website via de roze button!

Meer leuke kinderfeestje vind je in onze categorie Kinderfeestjes!

SnowiseSports

Deurningerstraat 22

7561 PK Deurningen

Openingstijden Op afspraak
Prijs €125 voor 6-9 kinderen, 1 uur.
Mail direct

Mail direct naar SnowiseSports

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Meer inspiratie

Kinderfeestje bij FunZone!

Vier een kinderfeestje bij FunZone! Hier kunnen ze rennen, racen, spelen en lekker gek doen.

Manege Meinders

Prachtig gelegen in het buitengebied van Noord-Oost Twente vind je Manege Meinders.

Feest bij Morskieft!

Kinderfeest met heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft.

Bioscoop feestje!

Gezellig met vriendjes en vriendinnetjes naar de film? Ga dan naar Kinepolis Enschede!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste boerderijwinkels in Twente

Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

14x gratis uitjes in Twente

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!