Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bistro Natuurhus Almelo

Ideale plek voor een borrel met kids met unieke natuurlijke speeltuin.

Almelo is een bistro, lunchroom en restaurant rijker. Voor alle soorten trek kun je hier terecht. In Doepark de Hagen vind je deze nieuwe plek. Vanaf het terras kijk je zo het park in. In de naastgelegen natuurspeeltuin kunnen de kinderen zich eindeloos vermaken.

Op het kindermenu staan de grote favorieten: broodje chocopasta of jam, tosti, yoghurt bowl of poffertjes. Binnenkort kun je hier ook een kinderfeestje vieren. Houd de website in de gaten!

Sluit je frisse wandeling af met een heerlijke High tea. Of maak er met mooi weer een extra groot rondje van en neem het picknick-pakket mee voor onderweg.

Tip: een overzicht van leuke uitjes in Almelo vind je in deze blog!

Stichting Natuurhus Almelo

Hagenborgh 4

7607 JT Almelo

Openingstijden maandag gesloten
dinsdag t/m donderdag 10:00-17:00u
vrijdag t/m zondag 10:00-18:00u
Prijs zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

De leukste eropuit tips voor ouders & kids in Twente in en na de vakantie!

30x valentijnsdag met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. We vieren de liefde! We hebben met heel veel liefde weer een heleboel inspiratie voor je verzameld.

Olympische Winterspelen thuis

Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief