Stravinsky Eten & Drinken
Gezellig met het hele gezin wat drinken of uiteten? Dat kan bij Stravinsky Eten & Drinken!
Dit gezellige restaurant in hartje Hengelo is een leuk adresje om met de kinderen naartoe te gaan. Je kunt er goed eten en de bediening is erg vriendelijk en ingesteld op kinderen.
Kinderkaart
Op de speciale kinderkaart staan gerechtjes als spaghetti, kipfingers met frietjes en pannenkoeken, maar bijvoorbeeld ook een tapas schotel voor kids! Alle à la carte gerechten zijn ook in juniorformaat te bestellen.
Voor de lunch zijn er gewone boterhammetjes met o.a kaas of hagelslag. Niet zo veel trek? Neem dan een ‘Boefjes bord’: steel wat lekkers van papa en mama, het bord krijg je voor niets!
De kinderkaart is verpakt in een leuk boekje, waarin de kinderen kunnen kleuren, puzzelen en rekenen zodat ze zich vermaken tijdens het wachten op hun eten. In een knus hoekje staat een tv waar kinderen een filmpje kunnen kijken.
En natuurlijk is de voorraad kleurplaten onuitputtelijk! Voor meer informatie over dit gezellige restaurant en de activiteiten die ze organiseren, verwijzen we je naar de website (via de roze button).
Vanaf medio juli kun je bij Stravinsky niet alleen heerlijk eten & drinken maar ook slapen! Vraag naar de mogelijkheden voor een familiekamer (2 aangrenzende kamers met tussendeur) zo ben je gezellig samen zonder dat je ze uit het oog verliest.
We hebben nog meer leuke adresjes voor je verzameld in Hengelo, Oldenzaal of Enschede! Kijk hiervoor in onze categorie Uit Eten.
Stravinsky Eten, Drinken & Slapen
Burgemeester Jansenplein 20
7551 ED Hengelo
Openingstijden
maandag & dinsdag: 11:00 – 23:00 uurwoensdag: 10:00 – 00:00 uur
donderdag, vrijdag & zaterdag: 10:00 – 02:00 uur
zondag: 12:00 – 23:00 uur
Prijs
Kijk op de website voor de kinderkaartToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf een kabouterpad
Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
Nieuwe traktatie ideetjes!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!