Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tapas Solera

Voor ieder wat wils...onbeperkt Spaanse en Mexicaanse tapas eten bij Tapas Solera in Almelo.

Wat oorspronkelijk in Spanje begon als eetlustopwekkende starter bij een glas sangria is uitgegroeid tot een wereldbekend fenomeen. Lekker lang tafelen met deze mediterrane hapjes is ook in Nederland niet meer weg te denken. Tapasrestaurant Solera is dé plek waar u in een ontspannen en gezellige sfeer tijdens de lunch, het diner of de borrel kunt genieten van meer dan 100 vegetarische, vis- of vleestapas.

Solera combineert hapjes uit Spanje met typisch Mexicaans eten. Quesadilla’s, mini taco’s met chili con carne, met kaas gegratineerde nachos en gemarineerde olijven zijn zomaar enkele tapasgerechten van de veelzijdige kaart

Je kunt hier trouwens ook heerlijk lunchen met gerechten als een Turkse bol met biefstukpuntjes of een wrap met gerookte zalm.

Als het zonnetje niet schijnt, kun je toch op het verwarmde winterterras terecht voor dat heerlijke zomerse gevoel van een lange avond buiten zijn!

Door de variëteit aan kleine hapjes ook erg kindvriendelijk!

Klik meteen door via de roze website om een tafeltje te reserveren.

Tip: combineer een avondje tapas met een leuke voorstelling bij Theaterhotel Almelo!

Tapas Solera

Grotestraat 102

7607 CV Almelo

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Tapas Solera

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren

Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief