Tennispark ’t Weusthag
Tennis jij met vriend(innet)jes op straat maar lukt het nog niet helemaal? Ga dan op les bij TC Weusthag!
Dit gezellige tennispark ligt in het Weusthagpark, vlak bij Kinderboerderij Weusthag. Het heeft 8 banen, een mooie kantine en een speeltuintje voor de kinderen.
De tennislessen zijn opgedeeld in een zomer- en winterseizoen en worden door gediplomeerde trainers gegeven. In de winter wordt er ook gewoon les gegeven!
Bij de jeugdlessen proberen de trainers de kinderen in groepen van 8 in te delen en wordt de basis gelegd vanuit de Tenniskids methode. De kinderen doen, 1 keer per maand op zondagochtend, mee met de WorldKidsTour, een vriendschappelijke competitie tussen verenigingen in Twente.
Op de website van TC ’t Weusthag vind je meer informatie hierover. Hier vind je ook een overzicht van alle activiteiten die de club organiseert, zoals het Tom & Jerry toernooi! Via de roze button klik je door naar hun site.
We hebben nog meer leuke balsporten voor je verzameld in Hengelo, Almelo, Enschede en Oldenzaal! Kijk hiervoor in onze categorie Clubjes!
TC 't Weusthag tennispark
Van Alphenstraat 17
7556 JT Hengelo
Openingstijden
Woensdagmiddag; afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt je ingedeeld.
Prijs
Zie website voor actuele tarieven.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kindervoorstellingen
Voor je neus de mooiste verhalen en liedjes tot leven zien komen? Samen naar het theater blijft een bijzonder uitje. Deze voorstellingen zijn speciaal gemaakt voor het hele gezin, interactief voor de kleinsten en betoverend voor de grootsten!
De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?