Twentse Maakplaatsen
Ga aan de slag met nieuwe technieken. Knutsel een nieuwe creatie op lokatie bij jou om de hoek!
De Twentse Maakplaatsen bieden een speels en prikkelend activiteitenprogramma. Juist voor kinderen, en gericht op technologie, digitalisering en maakprocessen.
De activiteiten worden gegeven vanuit een bibliotheek, fablab, cultuurhuis, museum of culturele instelling in alle 14 Twentse gemeenten. Wie creatief en onderzoekend is of wil worden, krijgt via de Maakplaatsen de mogelijkheid te experimenteren en zich te ontwikkelen, letterlijk om de hoek!
Activiteiten & apparaten:
Robot bouwen
Sieraden maken
Tas maken
3D pen
3D printer
Borduurmachine
QR codes maken
Stop Motion Film
VR-bril kijken
Snijplotter
Laser snijder
Vacuüm vorm
– en nog veel meer!
Maakplaatsen:
Bibliotheek Almelo
Bibliotheek Dinkelland
Bibliotheek Enschede
Bibliotheek Haaksbergen
Bibliotheek Hengelo
Bibliotheek Hof van Twente
Bibliotheek Oldenzaal
Bibliotheek Rijssen-Holten
Bibliotheek Tubbergen
Bibliotheek Twenterand
Bibliotheek Wierden
De MuseumFabriek Enschede
Fundament Losser
Kulturhus Borne
Miljata Bouwlab
Oyfo Techniekmuseum
Saxion FabLab Enschede
Tetem FabLab
Tetem MaakMeeLab
TkkrLab
Wowlab
ZINiN Bibliotheek Nijverdal
Tetem
Stroinksbleekweg 16
7523 ZL Enschede
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Maisdoolhof Buurse
Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!
Blagenparadijs Zwarte Cross
Het Blagenparadijs op de Zwarte Cross is cooler dan ooit! Van 16 t/m 19 juli in Lichtenvoorde.
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen