Theetuin Driene
Bij Theetuin Driene kun je binnen én buiten heerlijk genieten van een kopje thee met wat lekkers.
Bij Theetuin Driene in het buitengebied van Hengelo kun je heerlijk genieten van een kop koffie/thee of een glaasje frisdrank met wat lekkers. Of reserveer een high tea (minimaal 1 a 2 dagen van tevoren bestellen).
Het terras is heerlijk verwarmd, maar je kunt ook binnen zitten, errug gezellig in de huiskamer! Er zijn ook leuke kleine artikelen te koop en cadeaubonnen.
Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Theetuin Driene
Drienerschoolweg 11
7552 PC Hengelo
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 10.30 tot 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?