Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Twente Tipi

Kom lekker helemaal tot rust in je eigen tipi!

Harry en Marlies Bos van Twente Tipi willen je graag met Twentsche gastvrijheid ontvangen op hun prachtige, prikkelarme stekje privé terrein midden in de natuur!

Bij hen voeren onthaasten, rust en privacy de boventoon en er is dan ook geen ruimte voor muziek! Ervaar de magie van de super leuke tipi op een terrein van 1000 vierkante meter omgeven door houtwallen geheel die je helemaal tot je eigen beschikking hebt.

Twentetipi is geen plek voor feesten tot diep in de nacht! Elk terrein heeft zijn eigen tipi, hottub, veranda, sanitair en speelveld, dus je kunt in alle rust volop genieten van een prikkelvrije vakantie.

Wil je meer info? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Twente Tipi

Uelserweg 108

7663 TE Mander

Openingstijden Open van 1 april tot 1 november
Mail direct

Mail direct naar Twente Tipi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Verzetsmuseum junior

Maak deze vakantie kennis met de aangrijpende periode uit de geschiedenis bij het Verzetsmuseum junior.

Rijksmuseum

Het Rijksmuseum biedt toegankelijke rondleidingen, prikkelarme openstellingen en videotour in gebarentaal

Toegankelijke events in november

In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Frame schaatsen

Bij schaatsbaan De Scheg kunnen kinderen nu ook frame schaatsen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief