Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Twentefruit

Zelf fruit plukken, verder en lekkerder kan niet. Kom langs, proef en geniet bij Twentefruit.

Bij Twentefruit heb je de mogelijkheid om de frambozen, bramen, blauwe bessen en aardbeien zelf te plukken. Een heerlijke bezigheid waarbij je lekker tussen de planten loopt. Natuurlijk stop je alleen de mooiste vruchten in je pluk-bakje. Ga ook mee met de rondleiding over de kwekerij om meer te weten te komen over het telen van fruit.

In de afgelopen jaren hebben ze al veel mensen mogen begroeten op de kwekerij. Van gezinnen, kinderdagverblijven en ouderengroepen tot basisscholen en buurten. Zelfs de jeugdbrandweer is al bij Twentefruit geweest. Ze zijn via een rondleiding met proeverij meer te weten gekomen over de manier van werken en over de heerlijke producten.

Dus wil je meer weten over Twentefruit? Kijk bij de arrangementen wat ze te bieden hebben. Klik op de roze websitebutton voor de mogelijkheden.

Tip: Mis nooit meer de leukste uitjes door ons ook te volgen op Facebook!

Twentefruit

Kanaalweg 28

7591 NH Denekamp

Openingstijden Maandag en Dinsdag Gesloten
Woensdag t/m vrijdag van 10 uur tot 17.30 uur
Zaterdag van 10 tot 17 uur
Zondag van 12 tot 17 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vallei 53

Bij Vallei 53 zijn het hele jaar door leuke activiteiten. Leer skieën, ga tuben of ontdek het klimbos.

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Enschede!

Ontdek & maak in de Museumfabriek

Ontdek de beste uitvindingen ooit met de 'ontdekkaart' en maak er daarna zelf een!

Wonderland Tea Party

Met de Wonderland Tea Party start je je bezoek aan Alice in Wonderland op de lekkerste manier

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren

Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief