Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Neon ontwerpworkshop

Ga naar een Twentse Maakplaats en ontwerp je eigen neon kunstwerk.

Deze voorjaarsvakantie organiseert Tetem weer een ontzettend leuke High Tech workshop! In deze workshop maken kinderen hun neonobject in hun favoriete kleur. Met een verlicht kunstwerk als eindresultaat. De objecten worden geëxposeerd tijdens het Maker Festival Twente. Geschikt voor kinderen van 10 tm 14 jaar. 

Een muziekinstrument of je lievelingsdier mooi verlicht in je kamer? In deze ontwerpworkshop maken kinderen een neonobject bestaande uit slechts één doorlopende lijn. Na het kiezen van het materiaal in de favoriete neonkleur wordt deze in de vorm gebogen van het ontwerp op plexiglas, met een verlicht kunstwerk als eindresultaat.

De workshops vinden plaats in alle Twentse gemeenten in de bibliotheken. De bibliotheken bieden een speels en prikkelend activiteitenprogramma. Gericht op technologie, digitalisering en maakprocessen. Elke schoolvakantie worden door Tetem samen met de bibliotheken activiteiten ontwikkeld voor jonge mensen in de eigen gemeente. 

Aanmelden voor de workshops kan via de betreffende bibliotheek. De workshop is gratis of tegen een kleine vergoeding te volgen. Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

19 februari:

Oldenzaal, Enschede, Nijverdal, Hellendoorn, Almelo, Hengelo

20 februari:

Hof van Twente, Rijssen, Holten, Tubbergen

21 februari:

Dinkelland, Enschede Centrum, Enschede Zuid

22 februari:

Haaksbergen, Losser, Borne

23 februari: 

Twekkelerveld, Glanerbrug, Den Ham, Westerhaar, Enter, Wierden

Tetem

Stroinksbleekweg 16

7523 ZL Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Tetem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

8x paasknutsels en paasrecepten

Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

1 april, kikker in je bil!

Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief