Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

UT Zwemschool

Wil jij graag je zwemdiploma halen? Meld je aan en leer zwemmen bij UT Zwemschool.

Het Zwem – ABC bestaat uit drie Nationale Zwemdiploma’s: A, B en C. Het Zwem – ABC is inhoudelijk gericht op het jonge kind.

Zwemdiploma A en B zijn zinvolle tussenstapjes, maar wie ook C op zak heeft is een echte waterrat. Dit betekent dat je je goed kan redden in alle soorten zwembaden en bij alle activiteiten in, op en aan het water. 

Een zwemles voor A, B of C duurt 60 minuten. Er zijn maximaal 10 kinderen per les. Het zwembad is in tweeën verdeeld waardoor er altijd 2 groepen tegelijk aan het lessen zijn. Elke groep heeft haar eigen zwemjuf

Kijk op de website via de roze button om je aan te melden voor de lessen. 

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief voor de leukste activiteiten in Twente.

UT Zwemschool

Promenade 1

7522 NR Enschede

Openingstijden zie website
Prijs Inschrijfgeld: € 38,-; € 50,- per maand voor ABC zwemles
Mail direct

Mail direct naar UT Zwemschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe traktatie ideetjes!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

Zo maak je zelf een kabouterpad

Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief