Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nostalgisch overnachten

In Engelse sfeer en nostalgie overnachten. Dat kan in de vakantiehuisjes Dennenoord in Nutter!

Op het mooie erf van het originele Engelse Theehuis Dennenoord staan een zevental vrijstaande vakantiehuisjes midden in de bossen!

De huisjes beschikken over openslaande tuindeuren naar een veranda, waar je heerlijk kunt zitten en genieten van de natuur. De achterzijde van de huisjes grenzen aan een boomgaard of veldje. Lekker veel privacy!

Het huisje heeft een gezellig ingerichte woonkamer, keuken v.v. diverse apparatuur, separate badkamer en twee slaapkamers. Het knusse houten optrekje wordt verwarmd door een verwarming en vloerverwarming.

Op het erf is ook een speeltuintje met een leuke boomhut, glijbaan, schommel en zandbak voor de kleintjes aanwezig.

Er zijn in totaal 7 huisjes: 3 vrijstaande en 4 geschakelde. De huisjes zijn geschikt voor 4-5 personen. Sommige zelfs voor 6 personen. De geschakelde huisjes zijn geschikt voor 2 personen met mogelijkheid om een kinderbedje bij te plaatsen.

In het Theehuis Dennenoord kun je genieten van een echte Engelse High tea. Daarnaast staat het restaurant Barn, waar ze een unieke “evening tea” serveren.

Nieuwsgierig geworden naar deze unieke vakantiehuisjes? Bezoek hun website voor nog meer informatie en foto’s. Je kunt via de roze button direct doorklikken.

Wil je weten wat er in de omgeving te doen is? Kijk in onze categorie Eropuit voor leuke tips!

Vakantiehuisjes Dennenoord

Vasserweg 35

7638 PK Nutter

Prijs Zie website voor de tarieven en beschikbaarheid
Mail direct

Mail direct naar Vakantiehuisjes Dennenoord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

11x tuinieren met kids

De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.

10x Kidsproof Haaksbergen

Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief