Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nostalgisch overnachten

In Engelse sfeer en nostalgie overnachten. Dat kan in de vakantiehuisjes Dennenoord in Nutter!

Op het mooie erf van het originele Engelse Theehuis Dennenoord staan een zevental vrijstaande vakantiehuisjes midden in de bossen!

De huisjes beschikken over openslaande tuindeuren naar een veranda, waar je heerlijk kunt zitten en genieten van de natuur. De achterzijde van de huisjes grenzen aan een boomgaard of veldje. Lekker veel privacy!

Het huisje heeft een gezellig ingerichte woonkamer, keuken v.v. diverse apparatuur, separate badkamer en twee slaapkamers. Het knusse houten optrekje wordt verwarmd door een verwarming en vloerverwarming.

Op het erf is ook een speeltuintje met een leuke boomhut, glijbaan, schommel en zandbak voor de kleintjes aanwezig.

Er zijn in totaal 7 huisjes: 3 vrijstaande en 4 geschakelde. De huisjes zijn geschikt voor 4-5 personen. Sommige zelfs voor 6 personen. De geschakelde huisjes zijn geschikt voor 2 personen met mogelijkheid om een kinderbedje bij te plaatsen.

In het Theehuis Dennenoord kun je genieten van een echte Engelse High tea. Daarnaast staat het restaurant Barn, waar ze een unieke “evening tea” serveren.

Nieuwsgierig geworden naar deze unieke vakantiehuisjes? Bezoek hun website voor nog meer informatie en foto’s. Je kunt via de roze button direct doorklikken.

Wil je weten wat er in de omgeving te doen is? Kijk in onze categorie Eropuit voor leuke tips!

Vakantiehuisjes Dennenoord

Vasserweg 35

7638 PK Nutter

Prijs Zie website voor de tarieven en beschikbaarheid
Mail direct

Mail direct naar Vakantiehuisjes Dennenoord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomeruitje naar Kinepolis

Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!

Zandsculpturen

Bewonder de expositie van zandsculpturen bij Kasteel Warmelo, dit jaar met het thema 'Fabelwezens'

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Maisdoolhof Buurse

Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste boerderijwinkels in Twente

Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!