Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kampeer bij Stien ’n Boer

Ga met je tentje of huur een bungalow bij 't Stien 'n Boer, vlak bij Haaksbergen!

Camping en Bungalowpark ’t Stien ’n boer is prachtig gelegen in de buurt van Enschede en Haaksbergen en in natuurgebied ‘Het Lankheet’. Ontdek al fietsend of wandelend de prachtige Twentse omgeving en de gemoedelijke en ontspannen sfeer.

Kom heerlijk tot rust en ga er lekker met het hele gezin op uit. In de schoolvakanties in het kampeerseizoen is er een leuk, professioneel recreatieteam. Zij zorgen voor veel kinderplezier en bezorgen jullie een onvergetelijke vakantie!

Op de camping vind je een zwembad, restaurant, snackbar, speeltuin en meer. Kijk voor informatie over de camping op de website via de roze button.

TIP: Alle uitjes voor de komende drie maanden vind je natuurlijk in onze Uitagenda!

't Stien 'n Boer

Scholtenhagenweg 42

7481 VP Haaksbergen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar 't Stien 'n Boer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief