Vakantiepark Erve Kleilutte
Prachtige vakantiehuizen op een zeer kindvriendelijk & kleinschalig erf. Vakantie in een speelparadijs!
In het Twentse Enter vind je Vakantiepark Erve Kleilutte. In een prachtige groene omgeving verhuren Angelique en Vincent meerdere vakantiehuizen geschikt voor 4 – 26 personen.
Op het erf is van alles te doen voor de kinderen! Zo kunnen ze heerlijk overdekt spelen in het speelhuis, is er een leuke speeltuin, kunnen ze pony rijden, crossen op de crossbaan, trampoline springen, tafeltennissen, skelters rijden. En er is een hele toffe water-speelfontein! Noem maar op of het is er!
De smaakvolle inrichting en de faciliteiten van de vakantiehuizen maken dit een perfecte plek om met het gezin een weekend of een lange vakantie weg te gaan!
Nieuw in 2020: Tiny Houses! Slapen met je ouders op de familie slaapkamer; op de gezellige kinderslaapvide.
In de omgeving kun je veel leuke uitjes maken, zoals Avonturenpark Hellendoorn en zijn er diverse binnen- en buitenzwembaden.
Nieuwsgierig wat Erve Kleilutte allemaal nog meer te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
Tip: heb je zin om een stukje te gaan wandelen? Kijk dan eens in onze categorie Eropuit voor leuke speelbossen!
Vakantiepark Erve Kleilutte
Zuiderveldsweg 1A
7468 MA Enter
Openingstijden
Voor beschikbaarheid en reserveringen zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.