Skilessen voor kids
Bij Vallei53 in Enschede kun je al vanaf 4 jaar beginnen met skiles. Handig en super leuk!
In kleine klasjes wordt de kinderen spelenderwijs het skiën bijgebracht. Een groot voordeel is dat ze les krijgen in de eigen taal, handig als je de basis al in Nederland hebt geleerd.
De skilessen worden meestal op de zondagmorgen vanaf 10.00 uur gegeven. Bel gerust voor de overige mogelijkheden. De les duurt 1 uur. Je kunt ook privéles nemen, maar in een klasje is wel zo gezellig!
Voor meer informatie, huur van skimateriaal en het aanvragen van een proefles klik je via de roze button door naar de website.
Wist je dat ze bij Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) ook een super coole Tubingbaan hebben? En dat meerdere activiteiten kunt combineren als kinderfeestje?
Meer sportieve activiteiten vind je in onze categorie Eropuit/actief!
Vallei53
Blikkersmaatweg 15
7546 RJ Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Kinepolis Enschede
Gezellig filmpje pakken? Bij Kinepolis in Enschede is genoeg te zien!
Springfestijn in de voorjaarsvakantie
Deze voorjaarsvakantie spring en speel je bij AdventureBase H11 een hele dag!
FunZone Enschede
Ga uit je dak bij FunZone Enschede: spelen, springen, glow minigolfen én fun bowlen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren
Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.