
Koekeloer’n bie de boer
Op de fiets langs mooie boerderijen in Haaksbergen en omgeving.
Maak via deze afwisselende fietstocht van 48 kilometer kennis met de boeiende verhalen van het hedendaagse boerenleven. Het is wel even een stukje trappen, maar je komt onderweg zoveel moois tegen! Met een beetje vooronderzoek kun je de route natuurlijk ook naar wens inkorten.
Je fietst langs het melkveebedrijf van de familie Damveld, idyllisch gelegen aan een kruising van zandpaden. Hier wonen 115 koeien, die door 2 melkrobots worden gemolken. Heb jij zo’n machine wel eens gezien? Ook hebben ze 90 stuks ‘jongvee’.
Je komt ook langs Hof ’t Sprakel, waar je kunt genieten van heerlijke koffie, thee, eigengemaakte appeltaart of van een kleine lunch met lekkers uit de streek. De route, die verder nog langs de Melktapperij en Erve Meyerinkbroek komt, is te verkrijgen via de roze websitebutton.
Tip: bekijk ook andere leuke kinderfietsroutes in onze blog!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Partijtjes voor de jarige
Van creatieve tot stoere kinderfeestjes, zo zijn deze job en jet wel heel erg jarig!
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!