
Binnenbad Uelsen
Naast het Waldbad heeft Uelsen ook een heel tof binnenbad, met black-hole waterglijbaan!
Op een half uurtje van Oldenzaal vind je in het bos bij Uelsen een mooi zwembad. Buiten kronkelt de feloranje 75 m lange black-hole waterglijbaan langs het gebouw. Ook van binnen maakt het pas in 2011 geopende bad een schone, lichte en zeer moderne indruk. Door de grote panoramaramen met prachtig zicht op de vrije natuur lijkt het zwembad groter en ruimer.
Sportieve bezoekers kunnen in het 25 m lange bad baantjes trekken en daarna op de ligstoelen genieten van het prachtige zicht op de vrije natuur. Kinderen kunnen van de waterglijbaan suizen en er met vriendjes en vriendinnetjes een wedstrijdje van maken wie het snelst is.
Het aantrekkelijke peuterbad in junglestijl is echt iets bijzonders. In het 30° C warme water van het bad en het op 32° C verwarmde het peuterbad is het goed toeven – een heuse oase voor het hele gezin. Ruime gezamenlijke kleedruimtes, maar ook kleedcabines evenals voorzieningen om de baby te verschonen maken dit zwembad aantrekkelijk voor het hele gezin.
Klik voor meer informatie en actuele openingstijden door via de roze websitebutton.
Op onze Eropuit pagina staan nog veel meer leuke uitjes in de regio!
Waldbad Uelsen
Zum Waldbad 6
49843 Uelsen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
25x thuisactiviteiten voor peuters en kleuters
Die kleintjes, wat worden ze snel groot. Laten we er maar van genieten nu ze thuis zijn. Hoe houden we de creativiteit erin? Met deze 25 tips hebben ze vast enorm veel plezier (en jij een beetje rust...).
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!